Najmroczniejsze miejsce na ziemi (LEKTOR PL)

   

NIESAMOWITE NEWSY 2

 

Published on Dec 12, 2020

Belgijski zamek Chateau des Amerois należał do rodziny królewskiej Saxe-Coburg and Gotha, a obecnie jest w rekach rodziny Solvay, właścicieli międzynarodowego koncernu farmaceutycznego produkującego mi.in. słynny Prozak. Od kilku wieków zamek nazywany jest przez belgów Zamkiem Matki Ciemności ze względu na satanistyczne rytuały, które mają w nim miejsce oraz liczne śledztwa dotyczące zaginionych dzieci, których ślady prowadziły do zamku Chateau des Amerois.
Poniżej lista zaginionych belgijskich dzieci, oraz zeznania świadków dotyczące satanistycznych praktyk i rytuałów z udziałem dzieci w belgijskim zamku. Sprawdzajcie sami, bo prawda o tym zamku jest o wiele bardziej przerażająca od tego filmu: http://www.whale.to/c/dutroux_case5.html#Missing_girls_mentioned_by_X1_
Działamy na podstawie:
Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, Art. 54, pkt 1. oraz Ustawy z dnia 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Art. 29. Prawo cytatu
Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości.
Art. 291. Korzystanie z utworów na potrzeby parodii, pastiszu lub karykatury. Wolno korzystać z utworów na potrzeby parodii, pastiszu lub karykatury, w zakresie uzasadnionym prawami tych gatunków twórczości..

WSPARCIE:
Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):
53114020040000370277867109
SKLEP KILLUMINATI WEAR: https://killuminati-wear.com/