Jak marihuana oczyszcza promieniowanie jądrowe i toksyczną glebę

   

NIESAMOWITE NEWSY 2

 

Published on Dec 19, 2020

Według naukowców z Colorado State University konopie są niezwykle skuteczne w usuwaniu z gleby toksycznego pierwiastka kadmu - co jest wygodne, ponieważ zanieczyszczenie kadmem występuje wszędzie. Widać to w paliwach kopalnych, pestycydach ze starej szkoły i wielu innych produktach ubocznych ludzkiej cywilizacji.
A ponieważ konopie szybko rosną, mają głębokie korzenie i nie wydają się być zahamowane przez zanieczyszczenia, konopie są jedną z najlepszych roślin do zastosowania w fitoremediacji, mimo że inne rośliny są nieco bardziej wydajne.
https://hightimes.com/news/how-cannab...
WSPARCIE:
Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto
(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):

53114020040000370277867109 Pokaż mniej
Działam na podstawie: Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, Art. 54, pkt 1. oraz Ustawy z dnia 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Art. 29. Prawo cytatu
Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości.
Art. 291. Korzystanie z utworów na potrzeby parodii, pastiszu lub karykatury. Wolno korzystać z utworów na potrzeby parodii, pastiszu lub karykatury, w zakresie uzasadnionym prawami tych gatunków twórczości..